מידע למטופלים

מרכז מעין גאה להעמיד למענכם שירותי רפואת עיניים מתקדמים ביותר, הניתנים בקליניקות מאובזרות ובחדרי ניתוח משוכללים. במרכז תוכלו ליהנות מטיפול מסור מצד רופאים בכירים ומובילים בתחומם, ומצוות רפואי הכולל אחיות, רופא מרדים ואנשי סיעוד. אנו מעמידים לרשותכם את מיטב הציוד והמכשור הטכנולוגי לצרכי אבחון, ניתוח וטיפול, כאשר כל מטופל זוכה למענה מקיף ולליווי קרוב.

להלן כל המידע הנחוץ לכם, מטופלי המרפאה, מוצגים בצורה נגישה ונוחה:

במידה והינך גולש מהנייד, ייתכן ותצוגת המסמך לא תופיע בצורה תקנית בהתאם לדפדפן או למכשיר בו אתה גולש,
ולכן ניתן לצפות בקובץ להורדה בלחיצה כאן.מיטב התנאים למטופלים
אנו במרכז מעין משקיעים מחשבה מרובה ביצירת אווירה נעימה ושלווה, המסייעת להתאקלמות המטופלים, לתחושה נינוחה ולהחלמה בעקבות הניתוח. במרכז תוכלו ליהנות מחדרי התאוששות מרווחים ומסבירי פנים, מקפיטריה ופינת קפה, ומצוות מקצועי אדיב העומד לרשותכם בכל שאלה או פנייה. כמו כן, לרשות מטופלי המרכז עומדים שפע של מקומות חנייה מוסדרים, ובסביבה הקרובה מצויים כספומטים וחנויות מכל סוג לרכישת מתנות. מלווים המצטרפים אל המנותח מוזמנים להתארח בחדרי המתנה יוקרתיים, ולהתעדכן באשר למצבו של יקירם באמצעות הצוות הרפואי.

הבחירה בידיכם
מרכז מעין מאפשר לכם לבחור את מועד הניתוח המתאים לכם, לאור התייעצות עם מנתח שאתם בחרתם מתוך רשימת הרופאים המצויים עימנו בהסכם. הרופא ילווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב הבדיקות הראשוניות, דרך תיאום ועבודה משותפת עם צוות המרכז, ועד לניתוח עצמו ותהליך ההתאוששות.

לקוחות מרפאות מעיין

ניתוחים במרכז מעין
מרכז מעין מאפשר לקהל הרחב לעבור מגוון ניתוחי עיניים מתקדמים, וזאת באופן מהיר וברמה המקצועית הגבוהה ביותר בישראל. התהליך הרפואי עצמו מחולק לשלושה שלבים מרכזיים – הכנה לניתוח, טיפול במרכז ושחרור.
הכנה לניתוחי עיניים– ההכנה מתחילה בהתייעצות עם רופא מומחה על פי בחירתם, המצוי בהסכם עם המרכז. לאור הבדיקות ותוצאותיהן ימליץ הרופא על סוג הניתוח שעליכם לעבור, ויסביר לכם אודות מהלכו, משמעויותיו ותהליך ההחלמה ממנו. לאחר מכן יתואם תאריך הניתוח מול מרכז מעין, כך שיתאים לצרכיכם ולפניות הרופא שלכם. בנוסף, עבור ניתוחים מסוימים יש צורך בבדיקה טרום ניתוחית מטעם רופא מרדים, אשר תתואם מול המרכז. בדיקת הרופא המרדים נערכת עד שבעה ימים לפני הניתוח עצמו, ומטרתה להכין אתכם לקראת ההליך ולהעריך את מצבכם הרפואי. אל הבדיקה תתבקשו להביא מספר מסמכים בהתאם לנתוניכם האישיים, כדוגמת צילומי חזה, ECG, ספירת דם ודו"ח מטעם רופא המשפחה.
טיפול במרכז – במידה שהמנתח לא העביר לכם הוראות מיוחדות, יש להגיע אל המרכז כשעה וחצי לפני תחילת הניתוח, ולאחר שש שעות צום. תחילה עליכם לגשת אל נקודת הקבלה בה תמסרו הפניה, צילומים ותוצאות מעבדה, וכן תציגו תעודת זהות. המזכירה הרפואית תספק לכם מספר אישי שיאפשר לכם ולמלוויכם להתעדכן לגבי מיקומכם בתור, ולגבי התקדמות התהליך לאורך השעות הקרובות. לאחר שיוסדרו היבטים כלליים של התשלום תמשיכו לשלב ההכנה לניתוח בליווי אחות המרכז, ועם סיום ההכנה תעברו אל הניתוח עצמו.        
שחרור – לאחר הניתוח תעברו לאחד מחדרי ההתאוששות של המרכז, כאשר משך השהייה בו ייקבע עלי די המנתח בהתאם לסוג הניתוח ולדעתו המקצועית. עם סיום ההתאוששות תשובו אל נקודת הקבלה בה התחלתם, על מנת להסדיר את התשלום עבור הטיפול בהתאם לנתוני הביטוח שלכם. בהמשך, תתבקשו לחתום על טופס שחרור מהמרכז, ותקבלו הדרכה בכתב באשר לתקופת ההחלמה הקרובה. יש לציין כי צוות מרכז מעין עומד לרשותכם בכל עת, והינכם מוזמנים לפנות אלינו גם בהמשך בכל סוגיה שלא הצלחתם להסדיר עם הרופא המנתח. למען הצלחת הטיפול והימנעות מסיבוכים עליכם להקפיד על ביצוע כל ההנחיות שקיבלתם, ולתאם פגישת מעקב עם המנתח.
     
מימון הטיפול
את רוב הטיפולים המוצעים לכם במרכז תוכלו לממן באמצעות ביטוחים פרטיים שברשותכם, ובעזרת ביטוח שב"ן של קופת החולים בה אתם חברים. גובה הכיסוי משתנה בהתאם להסכם הקיים בין המרכז והרופא המנתח, סוג הניתוח וההסדר מול החברה המבטחת או השב"ן. את המידע המלא לגבי זכויותיכם, אפשרויות המימון והדרך להשגתן, תוכלו לקבל מהצוות הניהולי של מרכז מעין.  
חוק זכויות החולה
מעיין מרכז רפואי לעיניים


דרכי הגעה ויצירת קשר:

פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000