מטופלים ממליצים

המלץ כעת:

ניתוח קטארקט פתח בעמוד חדש
שאלה:
ממליצה בחום על ד"ר נפתלי מודי שניתח אותי בשתי העיניים. כאחת שמאד מפחדת מטיפולים רפואיים, אין לי מילים על היחס החם, הסובלנות והעדינות של ד"ר מודי וכל הצוות שסובב אותו, כולל המזכירות וצוות חדר ניתוח. מודה לכולם !
צלחה נפלאה לעדשות טוריות פתח בעמוד חדש
שאלה:
הצלחה נפלאה לעדשות טוריות הייתי זקוק לניתוח קטרקט בשתי העיניים. קבלתי המלצה לפנות לד"ר מודי נפתלי ב"מעיין". ד"ר נפתלי המליץ על השתלת עדשה טורית בכל עין. קיבלתי את המלצתו. היום, לאחר שני הניתוחים, אני ללא משקפיים רוב היום והלילה, לראשונה מזה כ-57 שנים. אני מרכיב משקפיים אך ורק לקריאה. אני מבקש להודות לד"ר נפתלי על מקצועיותו ומיומנותו (וגם על היותו אדם חביב). כמוכן אני מבקש להודות לכל הצוות של "מעיין" אשר טיפל בי בכל שלבי הניתוחים ובכל שלבי הטיפול הכללי. תמיד חייכו ותמיד עזרו ותמיד לעניין.
תודה לורד על שירות טרום ניתוח במרפאות מעין פתח בעמוד חדש
שאלה:
ורד שלום!אחרי שעשיתי ניתוח עיניים במרכז "מעין" אני רוצה להגיד לך המון תודה שעזרת לי לתקשר עם חברת ביטוח שלי, בדקת את הפוליסה שלי והתעקשת שאני אקבל מימון שהיה מאוד חשוב לי היית מאוד מקצועית, אסרטיבית, ומה שהכי חשוב שהרגשתי שיש על מי לסמוך ושמישהו דואג לאינטרסים שלי היה מאוד נעים לי להכיר אותך מאחלת לך בהצלחה בעבודה וכל טוב! בכבוד רב ילנה זינשטיין

תשובת מרכז רפואי מעין:
ילנה היקרה שמחתי לעמוד לצידך רק בריאות ו- תודה!!!
שירות טרום ניתוח במרפאות מעין פתח בעמוד חדש
שאלה:
לכבוד ורד, יועצת לביטוח אצל ד"ר מודי נפתלי. שלום ורד, ברצוני להודות לך עבור הטיפול המסור והנהדר שאת ושלומית הענקתם לי בתקופת ניתוח הקטרקט. כמו כן אני רוצה לציין את העזרה הרבה והמתמשכת של שלומית, שלא חסכה בזמן, בטלפונים ובפקסים כדי לעזור לי לקבל את הכספים המגיעים לי גם מקופת החולים וגם מביטוח כלל. אני רוצה לציין שבלעדיה לא היה לי שום מושג ובודאי לא הייתי מקבלת את כל הזכויות שלי.
עדשות חצי מולטי פוקל פתח בעמוד חדש
שאלה:
אני יודע שאנשים חוששים מעדשות מולטי פוקל, אין סיבה לפחד!! אצלי דר" מודי נפתלי השתיל עדשות כאלו בשתי העיניים והתוצאה מצויינת. אני מסתובב בלי משקפיים כמו בחור צעיר.
ד"ר מודי נפתלי עדשה מולטיפוקל פתח בעמוד חדש
שאלה:
רוצה להודות לד"ר מודי נפתלי על ניתוח הקטרקט בו הושתלה לי עדשה מולטיפוקלית. הניתוח עבר בהצלחה מרובה ההחלמה הייתה מהירה והעדשה המולטיפוקלית ממש עושה את העבודה.
תודה לדוקטור מודי נפתלי פתח בעמוד חדש
שאלה:
רציתי להודות לדוקטור מודי נפתלי על היחס, על הניתוח קטרקט ועל הראייה שלי. תודה רבה, באמת מקצוען.

תשובת מרכז רפואי מעין:
בשמחה, דוקטור מודי נפתלי.
עכשיו אני בלי מישקפיים!! פתח בעמוד חדש
שאלה:
עברתי לפני כחודש ניתוח קטרקט עלידי ד"ר מודי נפתלי והצוות. במהלך הניתוח הושתלה בעיני עדשה מולטי-פוקלית. במשך בשבועיים הראשונים הראיה לא היתה ברורה. בהתחלה נראה לי הכל מעורפל ולאט לאט התבהרה הראיה כאשר בשבוע השלישי עדיין ראיתי אפקט של הילה. הזמן עשה את שלו ועכשיו הראיה שלי ברורה גם למרחקים רחוקים וגם למרחקים קרובים. והכי חשוב אני חי בלי מישקפיים!!! שזה שינוי מרענן אחרי 25 שנות "מישקפיים" תודה לכל הצוות ולד"ר מודי נפתלי.
ניתוח מוצלח של קטרקט פתח בעמוד חדש
שאלה:
נותחתי בניתוח קטרקט בשתי עיניי על ידי דוקטור מודי נפתלי. לבקשתי דוקטור מודי השתיל עדשות מולטיפוקליות. למרות שחששתי בתחילה, הניתוח הצליח ואינני צריכה משקפיים כלל לא לקריאה ולא למרחק. מבחינתי השינוי הנ"ל הוא עצום כי לפני הניתוח כמעט ולא ראיתי לנהוג והסתנוורתי. אני מודה לדוקטור נפתלי מודי מאוד.
פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000