רופא עיניים בחיפה

רופא עיניים בחיפה
רופא עיניים בחיפה
תחום רפואת העיניים הוא תחום במדע הרפואה לכל דבר ועניין.  גם בתחום זה כבכמעט כל תחום רפואי אחר קיימות מחלקות שונות כולל כמובן רפואת העיניים. בבתי חולים בצפון ניתן למצוא רופא עיניים בחיפה למשל.

רפואת עיניים לילדים
אחת המחלקות המעניינות והחשובות בתחום רפואת העיניים הוא רפואת העיניים לילדים. רופא עיניים בחיפה לילדים עוסק למעשה בבדיקה ומעקב אחר התפתחות תקינה של הראיה אצל ילדים בכל הגילאים. למעשה יכול רופא עיניים בחיפה לטפל ולעקוב אחר ילד מרגע הולדתו, מהרגע שהוא פוקח את עיניו, ועד למעשה בגרותו. אולם, רופא עיניים בחיפה מתמקד לא רק במעקב  אחר התפתחות מערכות הראיה. במקרה של לקות בהתפתחות או כל בעיה אחרת רופא עיניים בחיפה אמור לפתור ולצמצם נזקים התפתחותיים על מנת  למנוע בעיות חמורות יותר עם בגרותו של הילד, ולפתרם בזמן. במקרה  שרופא עיניים בחיפה מאתר בזמן בעיה בעיניים של הילד נחסכים המון בעיות של ליקויי ראיה בעתיד לבוא עבור הילד.

טיפול במחלות עיניים
למעשה ברמה הפרקטית, אם נתאר זאת בצורה כוללת,  רופא עיניים בחיפה מטפל גם במחלות בעיניים ובמחלות רשתית הקשורות קשר ישיר לעיניים ומערכת הראיה. מחלות נפוצות מולן למעשה מתמודד רופא עיניים בחיפה הן מחלות זיהומיות. המחלה הזיהומית היא בעצם, בשמה השכיח, דלקת עיניים.

דלקת עיניים
דלקת עיניים, בה מטפל רופא עיניים בחיפה, עשויה להיגרם למעשה מחיידק או וירוס או כתופעה נלווית לאלרגיה. במצבים אלה, אבחון מוקדם על ידי רופא עיניים בחיפה של מצב העיניים אצל החולה והפניה לטיפול מתאים ונכון עשוי למנוע נזקים וסיבוכים לעיתים אפילו בלתי הפיכים. על רופא עיניים בחיפה לדעת להתמודד עם סוגים שונים של דלקות עיניים הנבדלות ביניהם באבחון, זיהוי הגורמים, פענוח הסימפטומים ובסופו של דבר בטיפול אותו רופא עיניים בחיפה אמור לספק ולהדריך את המטופל כיצד לנהוג בדלקת ובאילו תרופות, משחות או אמצעים אחרים עליו להשתמש.

אוקולופלסטיקה
רופא עיניים בחיפה כמו דוקטור ירון לנג יכול לעסוק גם בתחום האוקולופלסטיקה. האוקולופלסטיקה היא תחום ספציפי ביותר  ברפואת עיניים העוסקת בניתוחים פלסטיים בעיניים. רופא עיניים בחיפה יכול לעסוק בתחום זה אך ורק אם סיים לימודים נוספים של בן שנה לשנתיים בתחום זה וזאת מעבר ללימודים הרפואה וההתמחות ברפואת עיניים. רופא עיניים בחיפה שהוא גם אוקולופלסטיקאי, מטפל בבעיות הקשורות לעפעפיים, מנגנון ומערכת הדמעות, ואזור העצם והרקמות הרכות סביב העין, מה שמכונה ארובת העין.
רופא עיניים בחיפה שהוא גם אוקולופלסטיקאי יכול לבצע ניתוחים פלסטיים  בעינייםכמו פלסטיקה של העין בשני מישורים. האחד במישור הקוסמטי, שמטרתו שיפור חזותי בעיניים ובאיזור העיניים של המטופל. רופא עיניים בחיפה שהוא גם אוקולופלסטיקאי יכול לבצע ניתוחים באזור העין להסרת קמטים למשל או להוריד כתמים בעור. המישור השני הוא המישור הרפואי שבו רופא עיניים בחיפה יכול לעסוק וכאן מדובר לדוגמה על ניתוחי הסרת גידולים או ניתוחים לטיפול ישיר במנגנון הדמעות.
פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000