על בריאות העין לא מתפשרים: הכירו את המרכז הרפואי מעין

חוש הראייה הוא בלי שום ספק אחד החשובים החשובים ביותר של כל אדם ומשהו שצריך לשמור עליו, גם בגילאים צעירים וגם בגילאים מאוחרים יותר. בדיוק בגלל זה צריך להימנע מחשיפה ממושכת לשמש, מקרבה לגורמי סיכון שעלולים לפגוע בעין ומשימוש במשקפי שמש שאינם איכותיים.

אך מה עושים כאשר יש בעיה ספציפית ורוצים לטפל בה? ובכן, חשוב כמובן לגשת לטיפול רפואי, אבל מומלץ תמיד לגשת אך ורק למרפאה מקצועית המעסיקה את מיטב המומחים בתחום רפואת העיניים. אנו רוצים להכיר לכם מרפאה כזאת - המרכז הרפואי מעין, הכתובת שלכם לכל עניין הקשור ברפואת העיניים.
 

טיפולים לכל הגילאים

- טיפולי עיניים לילדים: יש מקרים בהם בעיות העיניים מתחילות בגיל צעיר. במרכז הרפואי מעין תמצאו את מיטב המומחים לרפואת עיניים לילדים שיוכלו לתת מענה מקצועי לבעיות שונות.
- טיפולי עיניים למבוגרים: כמובן שיש בעיות שמתחילות בילדות ונמשכות בבגרות, אבל גם לא מעט בעיות שמתחילות בבגרות של האדם וגם להן יש לתת מענה הולם.
- טיפולי עיניים לגיל השלישי: אחד השלבים המתאגרים ביותר שכן חוש הראייה מתחיל להדרדר באופן טבעי בגיל הזה. הטיפולים המקצועיים עוזרים לסייע לכל קשיש לשמור על מאור עיניו, וזה חיוני ביותר, בין אם לצורך נסיעה על קלנועית ובין אם בהתנהלות השוטפת הרגילה של מבוגרים בחיי היומיום.
 

צוות הרופאים המנוסה ביותר במדינה

את המרכז הרפואי הקימו ארבעה מומחים בישראל לרפואת עיניים:
  • פרופסור חנא גרזוזי, מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון בחיפה.
     
  •  ד"ר מודי נפתלי, מנהל מחלקת העיניים בבית החולים פורייה.
     
  • ד"ר ירון לנג, בעבר מנהל מחלקת עיניים בבית החולים "העמק" בעפולה.
     
  • ​ד"ר דוד ישראלי, מנתח עיניים בכיר ואחראי על השתלות קרנית בבית החולים כרמל.
כמובן שכל אחד מהמומחים הללו מגיע מתחום מעט שונה, וכך כל מטופל יכול להנות ממעטפת טיפולית שלמה ומקיפה אבחון מעמיק של הבעיה וכן טיפול בכל הערוצים הנדרשים.
 

כל רפואת העיניים במקום אחד

בראש ובראשונה תוכלו לקבל ייעוץ מקיף על כל בעיית עיניים ואבחון מדויק. מכאן, יותאם לכם טיפול לפי הצרכים שלכם וכמובן שתוכלו לעבור במרכז את ניתוחי העיניים המורכבים ביותר על ידי צוות המומחים של המרכז הרפואי.
בשורה התחתונה - על בריאות העיניים לא מתפשרים ואם אתם מחפשים טיפול מקצועי באמת, מומלץ בהחלט לגשת בהקדם האפשרי לייעוץ עם המומחים של המרכז הרפואי מעיין. 
פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000