טיפולים אסתטיים בפנים ללא ניתוח

אתם נראים כל הזמן עייפים? תשכחו מניתוח, יש היום דרכים פשוטות להשגת מראה צעיר ורענן יותר.אתם מתעוררים בבוקר, מסתכלים במראה ומתמודדים עם עיגולים כהים מתחת לעיניים, ואולי עפעפיים קצת נפולות. אתם חושבים, אין בעיה, שינה טובה בטח תעלים את הסימנים האלה, ואז נזכרים שבעצם ישנתם מצוין בלילה, והמראה העייף הזה הוא למעשה המראה הנורמלי החדש שלכם.

עד לאחרונה, האפשרויות היחידות להחלקת עור הפנים, לשיפור מראה האף או להרמת עפעפיים היו בחירה בין הליכים כירורגיים לבין הסתתרות מאחורי משקפי שמש ענקיות. אבל זה היה בעבר.


היום, ממש כמו רפואת השיניים הקוסמטית החדשנית שמשפרת החיוך בעזרת שיטות קלות ויעילות יותר (למשל, ציפויי שיניים, הלבנת שיניים או יישור שיניים שקוף), כך גם טיפולי הפנים הקוסמטיים החדשניים מסוגלים להצעיר את מראה הפנים בעזרת טכנולוגיות חדשניות התופסות את מקומם של הניתוחים הפלסטיים.


כשמדובר באסתטיקת פנים ללא ניתוח, הנה 3 טכניקות מרכזיות המתמקדות בהרפיית שרירים, במילוי נפח ובחידוש מרקם העור.הרפיית שרירים

בוטוקס הוא אולי לא הבחור החדש בשכונה, אבל הוא עדיין יכול להעניק מתיחה נהדרת לעיניים ולמצח. אם הקמטים באזורים אלה מדכדכים אתכם, זריקות של חומרים המיוצרים מרעלן חיידקי בוטולינום, יכולים לספק לכם שיפור זמני.


במינונים זעירים, רעלן זה מרגיע את שרירי הפנים המכווצים, הגורמים לקמטוטים ולקמטים באזור העיניים והמצח. כאשר מזריקים בוטוקס לקצה הגבה, כמו גם בין הגבות, הבוטוקס עוצר את משיכת השרירים כלפי מטה ובהזדמנות זו מקטין גם את הקמטוטים.

עם זאת, חשוב להיזהר מיותר מדי בוטוקס במצח. השריר באזור זה נועד לאפשר לכם להרים את הגבה. עודף בוטוקס עלול להקפיא את השריר כך שלא יוכל לבצע את עבודתו.
ההזרקות נמשכות מספר דקות בלבד וגורמות לכאב קל. התוצאות של טיפול זה יחזיקו מעמד בין 3 ל-4 חודשים.מילוי נפח

ככול שאנחנו מתבגרים יותר כך מתחיל העור מתחת לעיניים (כמו גם באזורים אחרים בפנים) לאבד מהנפח שלו. זה גורם למראה חלול והופך את כיסי השומן לבולטים יותר.
באמצעות חומרים שונים, כמו Juvéderm ו- Restylane ניתן להסוות שקיות מתחת לעפעף התחתון להבהיר ולהחליק את האזור.

לאחר הזרקה של חומרי מילוי הפנים נראות כאילו ישנתם נהדר הלילה. חומרים אלה גם מעודדים ייצור של קולגן, כך שהעיגולים הכהים מתחת לעיניים ייראו הרבה פחות בולטים.
הליך זה לא כרוך בזמן השבתה והתוצאות יחזיקו מעמד כשנה. עם זאת, כדי למנוע סיבוכים (בכול זאת מדובר בעיניים!), חשוב מאוד שהטיפול ייעשה על ידי רופא מוסמך לביצוע ההליכים הללו. חידוש מרקם העור

לחידוש מרקם העור נציג הפעם שתי טכניקות בולטות בעולם הקוסמטיקה: מיקרונידלינג ולייזר.
  • מיקרונידלינג (Microneedling)
טכנולוגיה זו משמשת לחיזוק העפעפיים העליונות והתחתונות. הטיפול מתחיל במריחת קרם מאלחש שמקהה את התחושה באזור, ובהרכבת מגני עיניים. המטפל משתמש במכשיר שנראה כמו עט עם מספר מחטים דקיקות החודרות לעור לעומק שנע בין 2-1 מילימטרים.

חדירת המחטים מעוררת את ייצור הקולגן, שמצדו גורם להידוק העור ולשיפור הטון, המרקם והמיצוק של העור. טיפול זה יכול גם להפחית עיגולים שחורים.
ההליך נמשך כ-30 דקות ועלול לגרום לנפיחות ולחבורות שייעלמו לאחר כשבוע.
מומלץ לבצע בין שלושה לחמישה טיפולים חודשיים. התוצאה תחזיק מעמד כ-3-2 שנים.
  • לייזר CO2
חידוש מרקם העור בעזרת לייזר CO2 נחשב להליך הקרוב ביותר לספקטרום התוצאות של הרמת עפעפיים בניתוח. טכניקה זו יוצרת אלפי פצעונים זעירים בעור המדרבנים את הגוף, במהלך הריפוי העצמי של העור, ליצור קולגן ואלסטין חדשים.
התוצאות של הטיפול בלייזר CO2 כוללים:
  • הידוק העור
  • שיפור בהירות העור
  • שיפור עפעפיים נפולות
את השיפור ההתחלתי אפשר לראות תוך שבוע מיום הטיפול, כאשר השיפור ילך ויגדל במהלך 6-4 החודשים הקרובים.


הטיפול נמשך כ-10 דקות וכרוך במריחת קרם להקהיית התחושה, אם כי יש לצפות לתחושה של צריבה קלה. בתום הטיפול סביר להניח שיופיע נפיחותו, אדמומיות וקילוף עור, אך אלה יחלפו לאחר כ-7-4 ימים. התוצאות של טיפול זה יחזיקו מעמד כשנה לפחות.

לבסוף, אין מה לעשות. בשלב מסוים בחיים קשה להתעלם מסימני ההתבגרות העזים שאתם רואים במראה – קמטים קטנים סביב העיניים או השפתיים, כתמי גיל ואולי גם עור נפול. בעבר, לאנשים היו מעט אפשרויות שיכלו להחזיר את השעון אחורנית מבלי שייכנסו לחדר הניתוח. אבל כפי שאתם רואים, היום ניתן לרכך את השפעות הזמן על פניכם בעזרת הליכים קוסמטיים שונים שאינם כירורגיים כלל וכלל.
פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000