שירות טרום ניתוח

שירות טרום ניתוח
ייחודי ל"מעין", מרכז רפואי מתקדם וייעודי לניתוחי עיניים:
"שירות טרום ניתוח" שמציע למטופלים ליווי של יועצת רפואה  אישית למימוש וקבלת ההחזרים הכספיים מחברות הביטוח/קופות החולים
 
"מעין", המרכז הרפואי המתקדם והייעודי לניתוחי עיניים שנפתח לראשונה בפריפריה הצפונית חיפה יעניק שירות ייחודי ובלעדי באזור הצפון למטופליו המיועדים לניתוח: "שירות יועצת טרום ניתוח", ללא כל תשלום נוסף הכולל מעורבות ישירה של יועצת רפואה אישית המלווה את המטופלים המיועדים לניתוח בבדיקת הפוליסות העומדות לרשותם, בדיקת זכויותיהם על פי הביטוחים השונים, ליווי בהגשת התביעה לגורמים המבטחים (ביטוח פרטי או משלים בקופה), וליווי לקבלת ההחזרים לרבות בדיקת הזכאות לפיצוי כספי מהגורם המבטח.   
 
 השירות המתקדם ניתן באמצעות חברת ManageMed, בעלת ניסיון של שנים בתחום ואלפי מטופלים שמלווים על ידה, ומתמחה בליווי מהלכים רפואיים למטופל, ליווי מטופלים לקראת הליכים רפואיים, וסיוע במימוש זכויותיהם בביטוחים השונים.
 
הראל מנור, מנכ"ל המרכז הרפואי "מעין": "מטופלים רבים המיועדים לניתוח מחזיקים בביטוח רפואי אחד או שניים פרטיים וקופתיים ולעיתים אף יותר. במקביל לחשש הגדול שיש לקראת הניתוח, רובם נאלצים להתעסק  באדמיניסטרציה, הגשת טפסים, החתמה, ועוד, והמעקב אחר כל ההתחייבויות הללו הופכת לעול עבורם. ברבות המקרים הם גם לא באמת מודעים למה שמגיע להם. לעיתים זה פיצוי כספי עבור הניתוח שיכול להגיע לאלפי שקלים, ולעיתים מדובר בסירוב של הגורם המבטח לשלם להם ומותירים אותם חסרי אונים מול "האותיות הקטנות של הפוליסה".
 
במרכז הרפואי המתקדם "מעין", מאמינים בתפיסת שירות כוללת. קרי, הענקת שירות כולל למטופל שעוסק לא רק במהלך הרפואי, אלא גם במהלך האדמיניסטרטיבי של המטופל, ולכן אנו  מעמידים לרשות המטופל שירות כזה על חשבוננו. 
 
 
 
"מעין", המרכז הרפואי החדש והמתקדם לניתוחי עיניים שהוקם לאחרונה בחיפה, הינו פרי חזונם של ארבעה רופאים בכירים, מנהלי מחלקות בעבר ובהווה,  המשרתים נאמנה את מערכת הבריאות הציבורית מזה שנים רבות.
הרופאים חברו יחדיו במטרה להקים מרכז רפואי ייעודי ובלעדי באיזור הצפון, שייתן מענה נגיש, ומיידי כדי לחסוך את זמן ההמתנה הארוך והמייגע, לחולים בפריפריה הצפונית, אשר זקוקים לטיפולים וניתוחי עיניים קלים ומורכבים בבתי החולים הציבוריים. מרכז רפואי "מעין" מציע קליניקות טיפול וחדרי ניתוח מהמתקדמים בעולם, כדי לטפל ולנתח מחלות עיניים מורכבות באווירה נעימה ושלווה על ידי צוות מקצועי ומסור שכולל רופאים/ אחיות/מרדימים/ מזכירות רפואית/ ואנשי מנהלה שיעניקו יחס אישי וחם מרגע קבלת הלקוחות לניתוח קטרקט ועד להחלמתם.
 
 
 
"שירות טרום ביטוח, ליווי יועצת ביטוח אישית";"מעין", מרכז רפואי מתקדם ובלעדי לניתוחי עיניים, רח' מרקוני 10, צ'ק פוסט, חיפה, טל': 04-6875000, אתר אינטרנט: www.maayanmed.co.il
פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000