ניתוח פרטי בעיניים

ניתוח פרטי בעיניים
ניתוח פרטי בעיניים
הרפואה הפרטית צברה בשנים האחרונות תנופה רבה. הרפואה הפרטית מספקת שירותי רפואה כמעט בכל תחום רפואי  אפשרי. ניתוח פרטי בעיניים אינו נבדל בעניין זה.
אחד הניתוחים השכיחים והפופולאריים ביותר, אם לא השכיח ביותר גם בתחום הרפואה הפרטית הוא ניתוח פרטי בעיניים הנקרא ניתוח קטרט.

ניתוח קטרט
למעשה קטרט נחשב בעצם למחלת עיניים המתבטאת בעכירות העדשה שבעין. הטיפול השכיח במחלה זו הוא ניתוח, המתבצע גם כניתוח פרטי בעיניים, בו מסירים את העדשה העכורה ומשתילים עדשה חדשה וצלולה במקומה. הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית. על מנת להוציא את העדשה בניתוח פרטי בעיניים מסוג זה, יש לבצע חתך קטנטן בקרנית.
ישנן שתי שיטות לביצוע חתך זה בקרנית. שתי השיטות נהוגות גם במסגרת ניתוח פרטי בעיניים:
  1. באמצעות סכין כירורגית
  2. באמצעות קרן לייזר
 
שיטת החיתוך בקרנית באמצעות לייזר נחשבת חדשנית יותר, מדויקת יותר ומצמצמת סיכונים. שיטה זו פופולארית ביותר במסגרת ניתוח פרטי בעיניים בבתי החולים הפרטיים בעלי מחלקת עיניים חדשנית.

בתי החולים הפרטיים
קיימים לא מעט בתי החולים פרטיים בעלי מחלקת עיניים המבצעים ניתוח פרטי בעיניים. בלא מעט בתי חולים פרטיים אלו חדרי הניתוח מתקדמים ביותר ומשתמשים בציוד חדשני ביותר. בבתי חולים אלו ניתוח פרטי בעיניים, כדוגמת ניתוח הקטרט מתבצע ללא אישפוז, דבר המקל על החולה המטופל הן במובן הבריאותי והן במובן ההוצאה הכספית.
ניתוח פרטי בעיניים בבתי חולים אלו, מתבצע באמצעות ציוד משוכלל וחדשני העמד בסטנדרטים גבוהים ביותר בתחום הרפואה. נקודה מרכזית זו מושכת רופאים ידועי שם המעדיפים לבצע ניתוח פרטי בעיניים בבתי חולים מסוג זה.

שירותים נלווים
מעבר ליתרון הברור בבתי חולים פרטיים מתקדמים, ישנן עוד מספר יתרונות  לביצוע ניתוח פרטי בעיניים בבתי חולים אלה:
  1. אחיות וצוות מקצועי מיומן
  2. קבלת יחס אישי
  3. אבזור מתקדם וחדשני
  4. מערך לוגיסטי מתקדם (אחזקה, ארוחות וכד')

סוגי ניתוחים נוספים
ניתוח פרטי בעיניים בבתי חולים פרטים אינו מסתכם רק בטיפול במחלות כדוגמת קטרט או טיפול בהפרעות ראייה עד כאן הוצג הפן של טיפול במחלות. במסגרת ניתוח פרטי בעיניים ישנן סוגי ניתוח נוספים. סוג ניתוחים שהתפתח בשנים האחרונות הוא ניתוח פרטי בעיניים לטיפול בבעיות אסתטיות. דוגמאות לניתוחים מסוג זה הם ניתוח עפעפיים עליונים, ניתוח עפעפיים תחתונים, הרמת גבות וטיפול בצניחת עפעפיים. ניתוח פרטי בעיניים מסוג זה ניתן למצוא בפרסומי בתי החולים שונים, במאמרים בעיתונות הרפואית ובמאמרים באינטרנט גם כניתוח פרטי בעיניים במסגרת כירורגיה פלסטית של העין.
סוג נוסף של ניתוחים הניתנים גם במסגרת בתי החולים הפרטיים ומבוצע גם כניתוח פרטי בעיניים הוא ניתוחים המוגדרים כניתוחים משחזרים. ניתוח משחזר כשמו כן הוא – שיחזור רקמות באזורי העין והעפעפיים במקרים של פגיעות כמו מכות יבשות וחבלות, הסרת גידולים ו/או זיהומים שונים.
פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000