להרגיש טוב עם אזור הפנים שלכם

כך מרגישים הרבה יותר טוב!
ההרגשה האישית שלך מושפעת במידה רבה מהמראה שלך. ואם את עומדת מול המראה ומגלה שאת מאוכזבת, ולא שלמה עם המראה שלך – יש מה לעשות.
כמה חשוב שתהיי מרוצה מהמראה שלך! כיוון שכאשר את אוהבת את המראה של עצמך ומרוצה מהתדמית החיצונית שלך, זה משפיע לטובה על מצב הרוח שלך. ולא רק. את מנהלת את היום שלך בהרגשה טובה ועם חיות מיוחדת. ואילו כאשר את מתמודדת עם פגם מציק, אם יש לך תופעה שגורמת לך לא להיות מרוצה מהמראה שלך – זה פוגם בצורה משמעותית במצב הרוח שלך וכתוצאה מכך בתפקוד שלך. בגלל עובדות אלו חשוב מאוד לפתור את הבעיות ולטפל בצורה מקצועית בפגמים. כך ניתן להראות הרבה יותר טוב.
על הטיפולים שישנו את המראה שלך לטובה
  • טיפולי עיניים – העיניים שלך משפיעות בצורה ניכרת על המראה שלך. הם חלק מהותי מהמראה של הפנים. מסיבה זו חשוב מאוד כי העיניים שלך יראו נהדר. אם את סבורה שעליך לבצע טיפולי עיניים עליך לפנות אל מכון מקצועי שמציע טיפולים שכאלו. במכון כזה תפגשי מטפלים מקצועיים ומוסמכים שיש להם ידיעות בתחום וכלים מקצועיים. הם יוכלו להציע לך טיפול מתאים שישפר בצורה ניכרת את המראה שלך.
  • מתיחת פנים – כל מי שגילתה כי עור הפנים שלה נפול יודעת עד כמה זה משפיע על המראה ועל ההרגשה. העור שלנו חווה שינויים רבים במהלך השנים. הרכב העור משתנה וגם כוח המשיכה משפיע על המצב. וזה מה שיוצר מראה נפול וחסר חיות. בשלב כזה מתאים לפנות למכון מקצועי כדי לבצע מתיחת פנים הכוללת מילוי לחיים, הרמת גבות ועוד, כדאי להתייעץ עם אותו מומחה לרפואה פלסטית. אם בעבר היה מדובר בפעולה כירורגית שנועדה למתוח את העור, הרי כיום ניתן לבצע טיפולי הצערת פנים ללא ניתוח. באמצעות חוטים שמוחדרים לעור הפנים ניתן למתוח את העור ולשנות לטובה את המראה. זו פעולה יעילה שמביאה תוצאות נהדרות.
  • החלקת קמטים – קמטים הם נושא כאוב שמטריד נשים רבות. העור החלק והמחמיא מפנה את מקומו לקמטים מסוגים שונים. את הקמטים שנוצרו לצד העיניים או על הלחיים אפשר להעלים. וזאת באמצעות טיפולים ייעודיים שנועדו בדיוק עבור מטרה זו. ניתן להזריק בוטוקס או חומצה היאלורונית. התוצאה של טיפולים אלו היא מתיחת עור הפנים ומילוי החלקים החסרים. כך משתפר המראה בצורה ניכרת והקמטים נעלמים למשך תקופה מסוימת.
  • העלמת כתמים – נשים שסובלות מכתמי שמש מתמודדות עם תופעה מטרידה שבהחלט פוגעת במראה שלהן. הכתמים הללו מופיעים כתוצאה מחשיפה לשמש או שימוש בתרופות מסוימות. גם פן תורשי יש לכתמים אלו. אך ניתן לטשטש את הכתמים או להעלים אותם באמצעות טיפול ייעודי שנועד לענות על צורך זה.
גם את יכולה להראות הרבה יותר טוב. בחרי את המכון המומלץ ומראה פניך ישתנה לטובה!

 
פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000