להביט במראה ולהיות מרוצים!

כשאתה מביט במראה אתה רוצה לוודא שהמראה מחמיא ואתה יכול לצאת מהבית. אבל מה לעשות ובמקרים רבים כאשר מביטים במראה המראה מאכזב?
המראה שלנו משקף את הנעשה בתוך הגוף. וכאשר האדם מתבגר, הגוף צובר נזקים שונים וגם המראה של הפנים לא זוהר כמו בעבר. יש אנשים שמשלימים עם התופעות הללו ומוכנים לבלוע את השינויים הללו. הם נראים זקנים כבר בגיל צעיר ולא מנסים לשנות את המציאות הזו. אבל יש מי שלא מוכן להשלים עם הגזירה. אנשים כאלו יחפשו דרך לשנות לטובה את המראה של הפנים ויתורו אחר הטיפול המוצלח שאכן יחמיא להם כמו מתיחת פנים. יש דרכים לעשות זאת. אמנם האדם יירש לבצע פעולות שונות שלא תמיד קל לבצע אותן. הוא יתור אחר דרך נכונה לשנות לטובה את המראה שלו תוך מאמצים והשקעה משמעותית. אבל התוצאות עשויות להיות משמעותיות.
 
כך משפרים את המראה
  • תזונה – האם ידעתם שהתזונה שלכם משפיעה בן היתר גם על המראה של הפנים? אם עד כה ידעתם שזה קשור רק למשקל הרי עתה אתם מגלים שגם מרקם העור והמראה של הפנים מושפע מהתזונה והאוכל שאתם אוכלים. אין ספק שמזון בריא מביא עמו לגוף את כל הרכיבים הנחוצים להרגשה טובה יותר. וכאשר מרגישים טוב יותר גם המראה מחמיא יותר.
  • שתיה מרובה – המים מנקים את הגוף. וכאשר לוגמים מלא מים במהלך היום הגוף נעשה נקי הרבה יותר. כתוצאה מכך גם עור הפנים נעשה חלק יותר. כדי ליהנות מעור חלק ונעים מומלץ להרבות בשתיית מים.
  • אורח חיים בריא – יש הרגלים שונים שמזיקים מאוד לבריאות וגם למראה. שתיית משקאות חריפים בכמות מוגזמת, עישון וכן הלאה. חשוב לסגל לעצמכם אורח חיים בריא כדי למנוע נזקים משמעותיים במראה.
  • חשיפה לשמש – כאשר נחשפים זמן ממושך לשמש העור נפגם. אמנם הסיכונים משמעותיים אבל חשוב לדעת שגם העור עצמו ניזוק מבחינת המראה שלו. לכן יש להיצמד להמלצות בעניין זה. וכן להקפיד על שימוש במקדם הגנה כנדרש.
  • טיפול מותאם – כאשר מתמודדים עם פגם מסוים בפנים ניתן למצוא את הטיפול המוצלח שיענה על הצורך. זה יכול להיות מתיחת פנים עבור מי שמגלה כי הפנים שלו נראות נפולות וחסרות חיות. רפואה פלסטית עבר מי שמתמודד עם פגם בפנים, רפואת עיניים ועוד. תיקונים אלו עשויים להועיל במידה רבה ולשפר את המראה בצורה ניכרת.
 
גם אתם יכולים להראות הרבה יותר טוב. מה שאתם צריכים לעשות, זה לסגל לעצמכם אורח חיים בריא. להימנע מצריכה של מאכלים מזיקים ולנהל את היום שלכם על פי המלצות. כמובן שטיפול נקודתי יוכל להועיל עד מאוד ולשנות לטובה את מראה הפנים. כך ניתן להתמודד עם פגמים ותופעות מטרידות ולהראות הרבה יותר טוב. כי אתם יכולים להראות צעירים יותר!
פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000