טיפולי אסתטיקה ובריאות כולל איפור וקטרקט

הדאגה לבריאות ולנראות הכללית מובילה כל אדם לבצע מעת לעת טיפולי אסתטיקה ובריאות על פי הצורך האישי שלו. לכל אדם יש את סדרי העדיפויות שלו ובהתאם לכך הוא פועל.

החשיבות של טיפולים אסתטיים 

כל מי שמביט במראה, רואה את המיקומים שנראים לו לא מושלמים ולכן הוא בוחן את האפשרות לבצע טיפולים או ניתוחים ספציפיים. בשלב ראשון עליו לבחור את הקליניקה המקצועית אשר המטפלים והרופאים בה מבצעים עבודה מיומנת, לאור הניסיון רב השנים שלהם.

רצוי מאד לקבל המלצות ממכרים אשר ביצעו בקליניקות השונות טיפולי אסתטיקה ובריאות והם מרוצים מהתוצאה הסופית. לאחר מכן מגיעים לאבחון אצל הרופא המטפל בכל אחת מהנישות הרצויות, הוא בוחן את המראה ובהתאם לכך מעניק חוות דעת על סוג הטיפול האפשרי, מסביר כיצד מבצעים זאת בפועל, מעניק מידע על תקופת ההחלמה ועל ההשלכות של הטיפול הספציפי.

בהתאם לכך כל לקוח מקבל החלטה, אם לבצע את הטיפול והיכן לבצע אותו מתוך ההיצע של הקליניקות המקצועיות. התחושה הפנימית היא זו שמובילה אותו למקום זה או אחר שבו הוא חש שאפשר לסמוך על הצוותים הרפואיים המנוסים.

טיפולים בקליניקה

אחת האופציות הנדרשות ביותר היא הסרת שיער בלייזר. הלקוחות מעוניינים לא להיות שעירים במיקומים שונים בגוף כמו ברגליים, בידיים, במפשעות, בית השחי ועוד. כל אחד מהם עובר כמה טיפולים על פי הצורך באמצעות מכשיר לייזר מדויק במיקום הנדרש, לאחר שנמרחה עליו שכבה של ג'ל. העובדה שהגוף הוא ללא שיער עודף יוצרת סיפוק פנימי עצום אצל כל אדם, נשים נהנות מהעובדה שהן לא צריכות היערכות מיוחדת לפני היציאה לבריכת השחייה או לחוף הים והדבר מקל עליהן מאד.

איפור קבוע 

נשים רבות מבצעות איפור גבוה בפניהן וזאת כדי לא להתעכב ולהתאפר בכל בוקר או ערב. כאשר האיפור הקבוע קיים זה נראה אסתטי וזה חוסך להן זמן רב. מעבר לכך הן מרגישות שהן נראות תמיד במיטבן וזה נושא שהוא תמיד חשוב להן.

ניתוח קטרקט בעיניים

אצל אנשים מבוגרים מתרחשת תופעה שהעפעפיים יורדות במעט כלפי מטה ודבר זה גורר בעיות הן בראייה והן שדה הראייה שהופך להיות צר יותר. לכן מומלץ לבצע ניתוח קטרקט בעין אחת או בשתיהן על פי הצורך במרווח של כמה חודשים. מעניקים לעין הראשונה זמן להבריא ולאחר פרק זמן מסוים על פי החלטתו של הרופא המומחה, מנתחים את העין השנייה. 

 

פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000