טיפולים אסתטיים בפנים שישפרו את איכות חייכם

הגיל מביא אתו חוכמה, אך הוא יכול גם לגרום לשינויים לא רצויים בעור הפנים ובגוף. מומחים מסוגים שונים מספקים מגוון רחב של טיפולים שיעזרו לכם להיראות ולהרגיש טוב יותר, בכל שלב בחייכם. בין אם אתם מתמודדים עם קמטים, עפעפיים נפולים, שיניים שבורות או אובדן שיניים, צלקות, אף שלא מתאים למבנה הפנים שלכם או אפילו קעקועים שלא נראים לכם יותר, רופאים מנוסים יכולים לעזור לכם לטפל בבעיה, כך שתוכלו להחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי ולחזור לחיות את חייכם על הצד הטוב ביותר.

פלסטיקה של העין

תפקידם של העפעפיים הוא להגן על העיניים ועל הראיה. יחד עם זאת הם מהווים חלק בלתי נפרד ממבנה הפנים והמנח שלהם משפיע במידה רבה על המראה והאסתטיקה של הפנים, כמו למשל כאשר העפעפיים צונחים ואז המבט יהיה הרבה יותר עצוב. גם שקיות שחורות מתחת לעיניים יכולות להשפיע ולגרום לנו להיראות יותר עייפים. ניתוחי פלסטיקה של העין מסוגים שונים יוכלו לעשות פלאים, עם זאת מומלץ לשים דגש על בחירת המנתחים המתאימים.

כירורגיית פה ולסת

מקרים כמו אובדן שיניים, שיניים חסרות או שיניים שבורות מכל סיבה שהיא, יכולים להוביל לפגיעה בביטחון העצמי ובאסתטיקה של הפה. אנשים שמתמודדים עם כאלו בעיות עשויים להימנע מלחייך והפגיעה באיכות החיים ניכרת ממש. כאן, מומחה פה ולסת בינלאומי יכול/ה לעזור וממש לשפר את המצב. מומחים לפה ולסת יכולים להציע לכם מגוון רחב של פתרונות כמו למשל טיפולי השתלת שיניים, עקירת שיניים, ניתוחים אורתוגנטים למיקום נכון של הלסתות, תיקון ליקויים מולדים ומתן מענה אסתטי ופונקציונלי.

התחדשות העור

מומחים יכולים להציע מגוון גדול של שירותים לחידוש ושיפור מראה העור שלכם. בנוסף לטיפולי פילינג או טיפולי פנים ייעודיים, מומחים לתחום יכולים גם להציע לכם טיפולי לייזר שיכולים לחדש את העור בעדינות, להסיר קעקועים לא רצויים, למזער צלקות, להפחית קמטוטים ולשפר את המרקם, הגוון והצבע הכללי של העור. אם אינכם רוצים לייזר, תוכלו להסתפק בטיפול פילינג מסורתי.

הזרקות וחומרי מילוי

העור מאבד את גמישותו באופן טבעי ככל שחולף הזמן, מה גם שתנועות והבעות הפנים יכולות לגרום להופעת קמטוטים. בוטוקס וחומרי מילוי מציעים דרך נהדרת להחליק קמטים וקמטוטים, ללא הצורך בניתוח. במהלך הליכים מסוג אלו ניתן למלא את הקמטים ולהחזיר את הנפח לפנים. ישנם סוגים שונים של חומרי מילוי, בין אם אלו חומרים טבעיים ובין אם פחות, שיכולים לעשות הבדל גדול ולשפר במידה ניכרת את הביטחון העצמי ואת איכות החיים כתוצאה מכך.

לסיכום ישנם המון טיפולים אסתטיים שאפשר לעשות בפנים, שישפרו את ההרגשה וגם את איכות החיים. לפני שבוחרים בטיפול כזה או אחר, מומלץ שלא להתפשר ולחפש מקום מקצועי שפועלים בו מומחים לתחום, על מנת שהתוצאות יהיו ברמה הגבוהה ביותר והסיכונים מזעריים.

פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000