דיקור סיני לטיפול בבעיות עיניים

דיקור סיני לטיפול בבעיות עיניים

אומרים שהעיניים הן החלון לנשמה, אבל הן גם השתקפות של הבריאות הכללית שלכם! יש מספר מחלות, כמו מחלות כלי דם, לב וסוכרת שניתן לאבחן דרך העיניים. מצבים אחרים, כמו דלקת עצב הראייה, אובדן ראייה וגלאוקומה, קשורים לעתים קרובות למצבים בריאותיים מערכתיים. 

מטפלים בדיקור סיני מנצלים את המתאם הזה בין הבריאות לבין העיניים, כדי להציע טיפול בבעיות ראייה ובבעיות עיניים שונות. אם יש לכם בעיה בעיניים, אתם יכולים לפנות לקליניקה המציעה דיקור סיני בצפון וליהנות מהקלה מהירה.

הדיקור הוא הליך טיפולי המשתמש בהחדרת מחטים דקיקות מאוד לעור בנקודות ספציפיות בגוף. אמנם, המדענים עדיין מתווכחים על יעילות הדיקור ועל הדרך בה הוא עובד, אבל טיפול מסורתי זה של הרפואה הסינית הוכיח שהוא מספק הקלה מיידית במצבים של כאב, בחילה ומצבים בריאותיים אחרים. דיקור סיני משמש לעתים קרובות גם כדרך חלופית לטיפול בבעיית בריאות בעיניים.

דיקור סיני לבעיות עיניים

לפי הגישה של הרפואה הסינית העתיקה, חוסר איזון בגוף יכול להופיע בצורה של בעיה בעיניים. זה יכול לגרום לעיניים להיראות חסרות חיים ועמומות. המטפל יטפל בכול חוסר איזון בזרימת האנרגיה בגופכם שעשוי לגרום לתסמינים שלכם. 

דיקור עיניים מתמקד ספציפית בקידום זרימת הצ׳י (כוח החיים) סביב שתי העיניים. זה בתורו גורם לירידה בטמפרטורה שעל פני העין שעוזרת עוד יותר להפחתת התאדות הדמעות הנוצרות בעיניים במהלך היום. לפיכך, דיקור סיני יכול לטפל ביעילות בתסמונת העין היבשה במצב כרוני.

מחקרים מראים שדיקור סיני יכול לטפל לא רק בתסמונת העין היבשה אלא גם להאיר את העיניים ולגרום לכם להיראות צעירים ורעננים יותר, לאחר כמה טיפולים בלבד.

דיקור סיני מסייע גם להפחתה דרמטית של הלחץ בעין, ומכאן יכול לטפל בגלאוקומה, ללא תופעות הלוואי הקשורות לטיפולים הקונבנציונליים שמציעה הרפואה המערבית.

הליך הטיפול

המטפל בדיקור סיני מתמקד בנקודת UB1 הממוקמת בפינה הפנימית של העין בנקודה שבה הפינה הפנימית של העין פוגשת את האף. נקודה זו ידועה בשם Jingming (בתרגום לאנגלית פירוש המונח הוא ׳עיניים בהירות׳), דיקור בנקודת הג׳ינגמינג משמשת לטיפול במספר רב של בעיות עיניים, כגון:

  • גלאוקומה
  • דלקת הלחמית
  • עיוורון לילה
  • ראייה מטושטשת
  • קטרקט

דיקור סיני לטיפול בקטרקט

אנשים עם קטרקט, ולמעשה כמעט כל המבוגרים מעל גיל 65, שומעים מרופא העיניים שאין דבר שיכול למנוע את גדילת הקטרקט ולכן יש להמתין עד שהקטרקט ׳יבשיל׳ (יהיה אטום יותר) ולאחר מכן ניתן יהיה להסירו בניתוח. 

זוהי גישת הרפואה המערבית, אבל לפי רפואה הסינית המסורתית ניתן לעשות הרבה יותר מאשר ניתוח. בגישת הרפואה הסינית, מחלות עיניים קשורות קשר הדוק לחולשה בכבד ובכליות. אם יש בהן חולשה, הראייה תושפע מכך. גם בריאות הטחול יכולה להיות הסיבה להתפתחות של קטרקט, מכיוון שהטחול מעביר חומרים מזינים לגוף, במיוחד כלפי מעלה. לפיכך, דיקור סיני לטיפול בבעיות עיניים, יתמקד בנקודות הקשורות לכבד ולטחול.

מאמר באדיבות אוריאל פז מומחה לרפואה סינית >> https://pvt.co.il/

 
פיקוח ובקרה מחמירים
המרכז הרפואי 'מעין' בעל תקן איזו 27001 ומשרד הבריאות.
כל המכשירים במרכז עוברים מדי שנה בקרה.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000