​פיתרון קלאסי סיעודי – טרום סיעוד

כאשר גמלת הסיעוד עבור שעות טיפול באדם סיעודי נמצאת עדיין בשלביי הטיפול, והאדם הסיעודי זקוק לטיפול מיידי, נכנס פיתרון קלאסי סיעודי של טיפול טרום סיעוד. זכות זו ניתן לממש ללא תשלום ולקבל שעות טיפול טרום סיעוד מחברת סיעוד שתבחרו. בהמשך, כאשר תתקבל הזכאות לגמלת סיעוד לאחר הטיפול בתהליך, תוכלו לבחור אם המשך הטיפול יהיה דרך חברת הסיעוד שהעניקה לכם את השירותים של טרום סיעוד, או לבחור חברה אחרת. כך שלמעשה טרום סיעוד הוא פיתרון זמני קלאסי למצב טרום סיעוד, והוא גם דרך להכיר, לבדוק ולבחור בחברת הסיעוד המתאימה לכם ביותר לעבוד עמה למימוש זכויות טרום סיעוד וסיעוד.


טרום סיעוד רגע לפני גמלת סיעוד


טרום סיעוד הוא פיתרון זמני לזמנים שבהם מצבו של האדם הסיעודי מחייב טיפול סיעודי מיידי, וזמן התהליך לקבלת זכאות סיעודית קבועה מתמשך אל מעבר למציאות המיידית. כאן נכנס השלב הזמני של שעות טיפול טרום סיעוד. אנחנו חיים בזמנים של מדינת רווחה, ובזמנים של שעות עבודה מרובות של התא המשפחתי שמתקשה להתפנות לטיפול אינטנסיבי בקרוב המשפחה הסיעודי. כאן נכנס הפיתרון הרווח שמעניק מרווח זמן ומרווח נשימה לטיפול טרום סיעוד מיידי בזמנים הנדרשים. אנחנו חיים בזמנים של רפואה מתקדמת שמאפשרת לתת לנו זמן מחייה ממושך, זמנים של שנות חיים ארוכות, בשיבה טובה. אך גם בשיבה טובה מגיע הזמן והצורך בסיעוד. טרום סיעוד מקדים תרופה למכה, כלומר מקדים טיפול טרום סיעוד לשלבים הביורוקרטיים להשגת הטיפול הסיעודי הקבוע.


טרום סיעוד מבלי לטרוד את מנוחתכם


טרום הסיעוד מאפשר טיפול מיידי בזמנים הנדרשים לעזרה וטיפול במהלך היום. בטרום סיעוד ניתנות שעות טיפול סיעודי, לאדם הסיעודי הזקוק להן, אשר מאפשרות סיוע זמני יומיומי או שבועי במטלות יומיומיות אישיות וביתיות. הסידור של טרום סיעוד מאפשר התארגנות מסודרת עד להסדר הקבוע של זמנים סיעודיים קבועים. זכות זו של טרום סיעוד מספקת פיתרון תומך, סועד ומסייע, באישור וליווי עובדת סוציאלית וחברות סיעוד, כך שתוכלו, האדם המטופל ומשפחתו, לקבל את הסעד הנדרש בזמן טרום סיעוד מבלי לטרוד את מנוחתכם.


ללא טירטור עם טרום סיעוד


התהליך לקבלת גמלת סיעוד לוקח כמה שבועות. אך לפעמים כמה שבועות הם זמן ממושך, כאשר יש צורך בסיעוד קבוע או בטרום סיעוד מיידי. המערכת מספקת פיתרון זמני של טרום סיעוד שמתקבל במהלך השבועות האלה. גם עבור מצב של טרום סיעוד יש צורך במילוי טפסים ובעובדת סוציאלית של חברות הסיעוד, אך טרום סיעוד הוא הפיתרון המיידי והנוח ביותר, והמטורטר הכי פחות, עד שיושלמו התהליכים הביורוקרטיים האחרים, בתקווה שללא טירטורים נוספים.


עצור בטרם תעבור, טרום סיעוד


מצב סיעודי אינו חייב לעצור את חיינו, וניתן להמשיך לחיות חיים מלאי חיוניות,עניין וקהילה גם במצב סיעודי. הזכות לטיפול טרום סיעוד מעניקה אפשרות לממש את הזכות לחיים ואת הזכות לחיים טובים ומטופלים. הזכות לטרום סיעוד מאפשרת לקבל סיוע תומך להמשך החיים היומיומיים בבית ובקהילה. לפעמים מצב סיעודי קורה בהדרגה, ולפעמים המעבר בין מצב פעיל עצמאית למצב סיעודי הוא מיידי יותר. טיפול טרום סיעוד מאפשר לעבור את השלבים הראשונים של הצורך הסיעודי, בשיתוף של תמיכה מיידית. 
פיקוח ובקרה מחמירים
חדרי הניתוח של המרכז הרפואי 'עיניים' הם בעלי תקן איזו 9002 ומשרד הבריאות.
כל מכשירי הלייזר עוברים מדי שנה בקרה. ריקאי וה - CE האירופאי.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000 תפריט נגישות