מקרים של רשלנות רפואית בניתוחי עיניים

מקרים של רשלנות רפואית בניתוחי עיניים
מקרים של רשלנות רפואית בניתוחי עיניים

האם אתם מתלבטים לקראת מעבר של ניתוח עיניים? האם יש לכם בעיה בעין שאתם מעוניינים לפתור? האם אתם שוקלים לבצע ניתוח להסרת משקפיים בלייזר? במקרים הללו, טבעי שתתחיל ולחפש מידע על הנושא, וכמובן תתעניינו יותר מכל במקרים של רשלנות רפואית בניתוחי עיניים. מקרים כאלו אכן מתרחשים לצערנו, והם כמובן יכולים להוביל לבעיות קשות מאד - כולל תופעות של עיוורון חלקי או מלא, ואף השלכות נוספות שמשפיעות לרעה על הבריאות של המטפל. אם כך, על אילו מקרים מדובר, מה עושים במקרה כזה והכי חשוב - איך נמנעים מזה לחלוטין?
 
כל המידע שחשוב לקבל על הרשלנות בניתוח
  • מקרים שונים של רשלנות - מקרים של רשלנות רפואית בניתוחי עיניים הם מגוונים יחסית. יש לזכור ראשית כי לכל ניתוח יכולות להיות השלכות, וחשוב מאד שלפני כל ניתוח ,המנתח יסביר למטופל מהם הסיכונים האפשריים ומהן ההשלכות, גם אם הסיכוי לכך קטן. שימו לב! אם המנתח או הרופא לא מסרו מידע זה למנותח והוא לא היה מודע לסיכון אפשרי אשר אכן התממש - מדובר על רשלנות רפואית לכל דבר ועניין! מדוע? משום שזו זכותו של המטופל לקבוע שלאור סיכונים כאלה ואחרים הוא מוותר על הניתוח. אם המידע לא נמסר אליו והסיכון התממש, הרשלנות היא קשה מאד. כמו כן, יש מקרים שבהם הרופא לא ביצע בדיקות אפשריות שנחשבות לבסיסיות מאד - למשל, לוודא כי החומר המרדים הוא לא חומר שהמטופל רגיש אליו, וכבר היו לצערנו מקרים כאלו בעבר בישראל. כמובן שגם כל פעולה אחרת במהלך הניתוח שנחשבת לפעולה שמנתח סביר לא היה עושה (כלומר, זו לא תופעת לוואי מסוימת) נחשבת לרשלנות רפואית.
 
  • מה קורה אם בוצע הרשלנות? - ראשית, עליכם לקבל כמובן טיפול רפואי שיוכל להקל על ההשלכות הקשות שהרשלנות גרמה לכם. מומלץ בחום לפנות אל מרכז רפואי אשר מתמחה בטיפולי עיניים, בכדי שתוכלו לשקם את ראייתכם. במקביל לכך, יש להתחיל לעבוד על התהליך של השגת הפיצוי המתאים. יש לאסוף את כל המידע הרפואי, ולשחזר את הנושא היטב. מומלץ לפנות לעורך דין שמתמחה בתיקי רשלנות רפואית, והוא יעזור לכם לרכז את כל הנושא מול בית החולים ומול המנתח, כדי שתוכלו לבנות תיק.
 
איך אפשר להימנע מרשלנות רפואית?
טיפול במקרים של רשלנות רפואית בניתוח זה טוב ויפה - אבל איך אפשר בכלל להימנע מכך מלכתחילה? הרי כך תמיד עדיף. מומלץ בחום שתבחרו כבר בהתחלה מרכז רפואי שידוע כמקצועי ואמין במיוחד, שיש לו מוניטין מעולה, ושאין לו היסטוריה של תביעות רשלנות רפואיות. בחרו כמובן במרכז אשר מתמחה בניתוחי עיניים ומעסיק את המנתחים המובילים בארץ - וכך תדעו שאתם נמצאים בידיים טובות. אל תתפשרו אף פעם על האיכות והמקצועיות של הצוות הרפואי שיטפל בכם - כי העיניים הן הדבר היקר ביותר עבורכם.
פיקוח ובקרה מחמירים
חדרי הניתוח של המרכז הרפואי 'עיניים' הם בעלי תקן איזו 9002 ומשרד הבריאות.
כל מכשירי הלייזר עוברים מדי שנה בקרה. ריקאי וה - CE האירופאי.
הטכנולוגיה הרפואית בעלת תקן אמ"ר (אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, FDA)
פיקוח ובקרה מחמירים
שלח לנו הודעה 04-6875000 תפריט נגישות